Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

ARAM Multimedia

ARAM to jedna z największych firm w Polsce zajmujących się kompleksową audio-wizualną i scenograficzną obsługą wszelkiego rodzaju eventów, imprez, festiwali, targów, konferencji i programów telewizyjnych.Oferta:


Specjalizujemy się w nowoczesnych scenografiach multimedialnych, telebimach, systemach realizacji obrazu a także oświetleniu i nagłośnieniu. Zapewniamy przygotowanie projektów scenograficznych oraz kompleksową budowę multimedialnych scenografii - od pomysłu aż po realizację. Wykorzystując szerokie zaplecze sprzętowe jakim dysponujemy, jesteśmy w stanie stworzyć, w połączeniu z innowatorskim i oryginalnym projektem scenograficznym, dekorację multimedialną, która sprawi że Twoja impreza będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.
dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:ARAM Multimedia
ul. Wspólna, 57, 05-075 Warszawa-Wesoła
Telefon:(22) 773 53 18
Tel. kom.:601 705 805
Fax:(22) 773 53 18
Adres e-mail:led@aram.pl
Strona www:www.aram.pl

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:
 • Jeżeli planujesz organizację eventu dla swojego klienta rozpocznij z nami współpracę już na etapie koncepcji. Stworzymy projekt i wizualizację Twojej wizji imprezy lub zaproponujemy coś od siebie....

  Projektujemy i budujemy scenografie z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań multimedialnych a także oświetleniowych. Wszystko to odpowiednio wcześniej zaplanowane, może zostać tak zaprojektowanie aby było bardzo efektowne jednocześnie mieszcząc się w założonym budżecie.

  Zadzwoń i sprawdź jak to działa!Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji