Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

deCOVER Zespół muzyczny

deCover to sześcioosobowa grupa muzyczna składająca się z wyśmienitych muzyków. Jesteśmy zespołem świetnie odnajdującym się w różnych klimatach muzycznych. Ogromne doświadczenie i umiejętności pozwalają nam grać z powodzeniem nie tylko covery polskich i światowych przebojów, ale również standardy jazzowe i muzykę z okolic bluesa i soulu. Zapraszamy do współpracy.Oferta:

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez firmowych, plenerowych, eventów, targów, bankietów i bali okolicznościowych. Dodatkową atrakcją imprezy może być KARAOKE z udziałem zespołu. W naszym repertuarze znajdziecie największe przeboje lat 70, 80, 90 i najnowsze hity współczesnej muzyki rozrywkowej.Posiadamy własne nagłośnienie i oświetlenie sceny. Współpracujemy również z profesjonalnymi firmami obsługi scenicznej. Gramy w rożnych konfiguracjach począwszy od duetu, trio jazzowym a skończywszy na sześcioosobowym składzie coverowym.
Zapraszamy do współpracy.
www.decover.pl

Skład zespołu:

Asia Bicz-Danio - wokal
Jacek Kowalski - gitara, wokal
Piotr Boczek - instr. klawiszowe, wokal
Łukasz Banaszkiewicz - saksofony
Konrad Żołnierek - gitara basowa
Jarosław Lisik - perkusja

Dowodem profesjonalizmu zespołu może być owocna współpraca z
wieloma znanymi firmami, takimi jak:

COCA-COLA
DELL
BOSCH
KRKA
PZU S.A.
Bank BPH
Sklejka Morąg
Esculap BTL,
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Rotary Club Olsztyn
Nobell Congressing
Art Tree
Smart Marketing Solutions
Zamek Ryn
Pałac Paszkówka
Amrest
Mercedes - Benz Polska
Pharmacia & Upjohn
IKEA
NextiraOne
Era
KIA Motors Polska
Agora
AstraZeneca
Cisco Systems
Fiat Auto Poland
Mitsubishi Motors
Warka
Raiffeisen Bank Polska S.A.
TP S.A.
Novartis Poland
Geant
Real


dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:deCOVER Zespół muzyczny
ul. Okrężna 10, 05-850 Umiastów
Telefon:604755502
Adres e-mail:banaszkiewicz@autograf.pl


Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji