Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Automat Pocztówkowy Cosmocard

cosmocard wykonuje pocztówki z własnym wizerunkiem, wzbogacone o logo i inne znaki graficzne klienta. To oryginalne urozmaicenie eventów, pikników, wesel i innych wydarzeń gdzie liczy się dobra zabawa. Oferujemy możliwość pełnego brandingu urządzenia oraz indywidualny layout dostosowany do potrzeb eventu. Zapraszamy do współpracy firmy, agencje reklamowe, instytucje i osoby fizyczneOferta:

ORYGINALNA ATRAKCJA TOWARZYSZĄCA

cosmocard to automat pocztówkowy wykonujący zdjęcie wkomponowane w pocztówkę wzbogacone dodatkowo o widoki miasta, zdjęcia produktu czy inną dowolną formę graficzną w zależności od potrzeb, miejsca czy docelowego przeznaczenia.

Twoi Klienci mogą sfotografować się w grupie lub pojedynczo i otrzymać pamiątkę, która może być jednocześnie doskonałym spersonalizowanym materiałem reklamowym.
Twój klient w centrum uwagi dobrze się bawi, czyli odchodzi zadowolony, otrzymując jednocześnie pamiątkę od Ciebie. Wartość nie do przecenienia.

Zatem cosmocard, jako usługa dodatkowa, może się stać zindywidualizowanym sposobem przyciągnięcia klienta, oferującym zabawę i możliwość swobodnego przystosowania do potrzeb agencji, w zależności od rodzaju eventu czy organizowanej właśnie akcji reklamowej.

O skuteczności i jakości cosmocard przekonało się już wiele firm, m.in. Bayer, Dilmah, a także Allianz wykorzystując automaty do promocji swoich produktów i usług. Wiele firm w Polsce, Austrii i Niemczech korzystało już z możliwości cosmocard budując trwałą więź ze swymi klientami.

Grafikę widokówek można dostosować do własnych potrzeb umieszczając motywy okolicznościowe związane ze świętami, imieninami czy zupełnie indywidualne firmowe napisy oraz logo. Możliwości jest wiele, a korzyści ogromne.

Automat pocztówkowy cosmocard

Prosty w obsłudze dzięki nawigacji akustycznej oraz intuicyjnemu panelowi dotykowemu – pocztówka w 90 sek.

Łatwy w przechowywaniu i transportowaniu dzięki specjalnemu zintegrowanemu systemowi kółek – wygoda.

Estetyczny i wygodny, bez wysiłku dający się utrzymać w czystości – prezencja i jakość.

Dzięki swej budowie doskonale adoptuje się w dowolnym otoczeniu zachęcając jednocześnie do korzystania – świetna zabawa.

BRANDING

Istnieje możliwość tzw. „obrandowania” maszyny, czyli oklejenia lub nawet obudowania wg własnych potrzeb, zgodnie z wymaganiami wizerunkowymi eventu czy imprezy.

Do dyspozycji są:
- 2 boczne pola fromatu 32x160cm
- 2 górne boczne pola fromatu 15,5x32cm

Okleić można również front maszyny – to dodatkowe pole formatu 46x117cm

WŁAŚCIWOŚCI:

 obiektyw marki Carl Zeiss
 drukarka termosublimacyjna
 17” dotykowy monitor TFT
 Standardowa rolka daje możliwość drukowania do 600 zdjęć

DANE TECHNICZNE:

 wysokość >> 195cm
 szerokość >> 75cm
 głębokość >> 74cm
 powierzchnia >> 0,56m
 zasilanie >> 230

dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Automat Pocztówkowy Cosmocard
ul. Al.Woj.Polskiego 116, 62-800 Kalisz
Telefon:506102600
Tel. kom.:506102600
Adres e-mail:biuro@cosmocard.pl
Strona www:www.cosmocard.pl

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji