Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Agencja Artystyczna EVEREST

Nasze występy prezentują moc i siłę drzemiącą w człowieku, ale jednocześnie grację, delikatność i elastyczność, która cieszy oko i wzbudza emocje od zadowolenia po zachwyt. Łączymy takie dziedziny jak akrobatyka, taniec, sztuki walki czy ruch sceniczny wraz z magiczną muzyką. Prezentujemy krótkie kilkuminutowe występuy jak również dłuższe pełne programy artystyczne trwające nawet 40min.Oferta:

Spektakl akrobatyczno-taneczny „PROMETEUSZ”.
Premiera 22.02.2013, Impart, ul. Mazowiecka 17, Wrocław. Kolejne spektakle 23 lutego oraz przez cały sezon. Producenci widowiska: Biuro Festiwalowe Impart 2016 we współpracy z Agencją Artystyczną EVEREST.
„Prometeusz” to przedstawienie dramatyczne, w którym aktorom odebrano mowę a dodano skrzydła. Jest to połączenie teatru, akrobatyki, tańca i ognia.
Scenariusz i reżyseria, scenografia, adaptacja muzyczna: Kamil Przyboś.
Choreografia: Maja Lewicka.
Kostiumy: Anna Chadaj.
Reżyseria świateł: Tomasz Filipiak.
Obsada: Paweł Pater, Jacek Marks, Bartosz Nowak, Aleksandra Bieńkowska, Jacek Witkowski, Szymon Flis, Paweł Adamus, Alicja Kamińska, Anna Sobera, Magdalena Przybysławska, Maja Lewicka, Karolina Kuduk, Anna Zielińska, Grażyna Kłębek, Joanna Dankowska, Kamila Świątek.

http://impart.art.pl/pl/component/content/article/1-wydarzenia/498-prometeusz-spektakl-akrobatyczno-taneczny

http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/fakty/wideo/21012013-g2145/9829403

dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Agencja Artystyczna EVEREST
ul. Objazdowa 56a/2c, 54-511 Wrocław
Telefon:508098660
Adres e-mail:info@agencja-everest.com
Strona www:www.agencja-everest.com

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji