Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Oregano Group s.c.

Oregano – agencja najlepszych hostess i promotorów. Specjalizujemy się w zapewnianiu obsługi z zakresu Event Marketingu, wsparciu sprzedaży oraz pełno zakresowym koordynowaniu akcji promocyjnych na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy!Oferta:

Oregano – agencja najlepszych hostess i promotorów
Rzetelność, profesjonalizm, bogate doświadczenie, kreatywność, elastyczność i nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to główne atuty, jakimi może pochwalić się nasza Agencja Hostess.
Specjalizujemy się w zapewnianiu obsługi z zakresu Event Marketingu, a także szeroko pojętej promocji, wsparciu sprzedaży, jak i w pełno zakresowym koordynowaniu akcji promocyjnych w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i wielu innych miastach. W trakcie współpracy, do dyspozycji naszych Klientów oddajemy bazę hostess, modelek i modeli, a także promotorów, prezenterów i animatorów.

Możemy śmiało powiedzieć, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Nasza Agencja Hostess to grupa młodych, pracowitych i kreatywnych ludzi, którzy we wszystko, co robią, wkładają 100% siebie. Nasze animatorki i hostessy w Warszawie oraz innych miastach, to nie tylko najlepszy chwyt marketingowy, ale także gwarancja niezawodności w osiągnięciu zamierzonego celu.

Współpracujące z nami hostessy są doskonale przygotowane do obsługi wszelkiego rodzaju imprez i akcji promocyjnych. Co więcej, nasze hostessy wyróżniają się bardzo dobrą prezencją, wysoką kulturą osobistą, pracowitością, przebojowością, profesjonalizmem i umiejętnością odnalezienia się w każdej sytuacji.
Agencja Hostess Oregano to gwarancja niezawodności i najwyższej jakości usług.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Oregano Group s.c.
ul. Wyczółki 60, 02-820 Warszawa
Telefon:790 023 276
Tel. kom.:792 279 167
Adres e-mail:ewelina.obuchowska@oreganogroup.pl
Strona www:www.oreganogroup.pl

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji