Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna

Olśniewający wystrój i zaciszny klimat podziemnych wyrobisk sprawiają, że Kopalnia Soli „Wieliczka” stanowi idealne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów, kongresów, kameralnych spotkań biznesowych w formie uroczystej kolacji, jak również firmowych spotkań czy imprez integracyjnych.Oferta:

Wszystkie komory wyposażone są w system nagłośnieniowy, projektor multimedialny, ekran i flipchart. W zależności od wybranego miejsca udostępniamy także bezprzewodowe mikrofony, drink bar, scenę, mównicę, system audiowizualny, a nawet kabiny do tłumaczeń symultanicznych. W większości komór możliwy jest dostęp do Internetu oraz sieci telefonii komórkowych. Ponadto każda komora posiada własną szatnię i indywidualne zaplecze gastronomiczne.
Gwarantujemy także profesjonalną obsługę gastronomiczną przedsięwzięć organizowanych w podziemnych komorach poczynając od przerw kawowych, a na wykwintnych przyjęciach skończywszy. Potrawy - zarówno kuchni polskiej, jak i kuchni europejskich - przygotowywane są na miejscu, w podziemnych kuchniach, ze świeżych, najwyższej jakości produktów.
Każde przedsięwzięcie organizowane w kopalni może być urozmaicone dodatkowymi atrakcjami:
 zwiedzanie Trasy turystycznej z przewodnikiem
 pwiedzanie Trasy górniczej (max 20 osób)
 "Podziemna Eskapada" (impreza integracyjna, połączona ze zwiedzaniem trasy turystycznej min 30 osób)
 "Ekspedycja: Wieliczka" (impreza integracyjna na Trasie górniczej, max 20 osób)
 zwiedzanie kopalni nocą (max 15 osób)
 warsztaty kulinarne i rzeźbiarskie
 przeprawy promem przez podziemne jezioro
 spotkanie ze Skarbnikiem - dobrym duchem solnych podziemi
 występ górniczej orkiestry.

Jako jeden z nielicznych obiektów na świecie dysponujemy pokojami na powierzchni w Hotelu Grand Sal**** i w „Młynie Solnym” oraz miejscami noclegowymi pod ziemią w Komorze Stajnia Gór Wschodnich oraz w Komorze Słowackiego.
Hotel Grand Sal**** w Wieliczce oferuje 18 komfortowych pokoi dwuosobowych, które swoim wyposażeniem zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.
Pokoje Gościnne „Młyn Solny” mieszczą się w zaadaptowanym budynku dawnego młyna solnego. Obiekt usytuowany jest tuż obok wejścia do podziemi Kopalni. Posiada 14 pokoi (1,2,3 i 4-osobowych z łazienkami).
Komora Stajnia Gór Wschodnich 135 metrów pod ziemią - niezykłe miejsce dla osób, które chcą zaznać spokojnego i komfortowego snu w leczniczym mikroklimacie wyrobisk solnych. Przygotowano 36 miejsc, minimalna liczba chętnych uczestników wynosi 10 osób.
Komora Słowackiego to położone 125 metrów pod ziemią wyjątkowe wyrobisko stanowiące komfortowy kompleks wypoczynkowo-noclegowy. Minimalna liczba osób w grupie to 20, maksymalna 48.

dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Kopalnia Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna
ul. Daniłowicza 10, 32-020 Wieliczka
Telefon:48 12 2787392
Fax:48 12 2787393
Adres e-mail:imprezy@kopalnia.pl
Strona www:www.kopalnia.pl

Informacje dodatkowe:
Liczba sal konferencyjnych:4
Liczba miejsc w ustawieniu kinowym (w największej sali):600
Standard:
 

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji