Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

Roboty i Spółka

Roboty i Spółka to grupa ludzi prowadzących kreatywne eventy i warsztaty naukowe z robotyki i eksperymentów. Organizujemy warsztaty z robotyki, pokazy robotów i eksperymentów, półkolonie, szkolenia dla dzieci i dorosłych. Posiadamy wiele atrakcji jak ścianka wspinaczkowa w kształcie robota, stroje do walk robotów SUMO, roboty humanoidalne, drukarkę 3D.Oferta:


 OFERUJEMY ORGANIZACJĘ ATRAKCYJNYCH I INTERAKTYWNYCH IMPREZ:

Warsztaty z robotyki – konstruowanie robotów Lego na sprzęcie odpowiednim do wieku uczestników.

Warsztaty eksperymentalne – np. chemiczne ogrody, szyfrowanie wiadomości, wybuchy wulkanów

Pokazy robotów mobilnych oraz interaktywnych maszyn np. Roboty Sumo, Humanoidalne, Flipper

Pokazy Eksperymentów naukowych – zabawy z sychym lodem, chmurę parową, wybuchy.

Olimpiadę Robotów – walki SUMO, wyścigi robotów, tor przeszkód

Atrakcje animacyjne m.in Duże Dmuchane RoboAtrakcje

ROBOTYKA:

Warsztaty z robotyki to kreatywne konstruowanie robotów z klocków LEGO. Każde dziecko z naszym wsparciem skonstruuje i zaprogramuje własnego, w pełni działającego robota. Proponujemy również Pokazy Robotów oraz interaktywnych maszyn. Posiadamy roboty SUMO, Hexapod, Humanoidalnych, Line Follower, Inteligentne Dinozaury ze Sztuczną Inteligencją, interaktywne maszyny jak robotyczny Flipper.

EKSPERYMENTY NAUKOWE

Eksperymenty naukowe to całkowicie bezpieczne, fascynujące doświadczenia naukowe jak zabawy z suchym lodem, wybuchy, wywołanie chmury parowej i stworzenie ogrodów chemicznych.

Nasze zajęcia pobudzają wyobraźnię przestrzenną i rozszerzają wiedzę z zakresu nauk ścisłych - mechaniki, informatyki, fizyki. Warsztaty z robotyki kształtują także umiejętność pracy w grupie i uczą myślenia analitycznego.

Dziewczynki bawią się podczas naszych zajęć tak dobrze jak chłopcy!

Oferta skierowana jest zarówna dla dzieci jak i dorosłych. Interaktywne atrakcje jak Olimpiada Robotów doskonale inicjują zabawę i współzawodnictwo w każdym wieku.

Zapewniamy fachowe wsparcie naszych instruktorów - doświadczonych w pracy z dziećmi inżynierów, absolwentów i studentów kierunków ścisłych.

Organizujemy wszystko co jest potrzebne do przeprowadzenia eventu w tym: dużą ilość zestawów klocków LEGO, odczynniki chemiczne i szkło laboratoryjne

Pokazowe roboty mobilne, humanoidalne oraz maszyny interaktywne

Stoły, krzesła oraz dekoracje

Nagłośnienie potrzebne do przeprowadzenia eventu

Profesjonalnych instruktorów i animatorów

Duże dmuchane atrakcje w tematyce robotycznej

W trakcie warsztatów możemy zorganizować również konkursy naukowe, np. walki robotów, quizy czy loterie.


dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:Roboty i Spółka
ul. Borowskiego 2 lok 408, 03-475 Warszawa
Telefon:535573778
Tel. kom.:535573799
Adres e-mail:biuro@robotyispolka.pl
Strona www:www.robotyispolka.pl


Lokalizacja:

Opinie użytkowników:Nie wystawiono jeszcze żadnych opinii.


Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3068 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji