Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
Blogi eksperckie Aktualności Atrakcje Destynacje Wiedza Katalog firm Kontakt Mapa serwisu Rejestracja Logowanie
EventMapa.pl - Twój przewodnik po eventach
Lupa  

szukaj informacji     szukaj firmy
Baner
 

 

ANDRIUS

Na rynku eventowym od 2000 roku. Zawsze w działaniu ukierunkowana na najwyższą jakość i oryginalność rozwiązań. Doświadczenie i wiedza zdobyta w oparciu o setki realizacji w Polsce i za granicą.Oferta:


Eventy

kreacja i produkcja

Stosownie do wyznaczonego celu realizujemy eventy adresowane do partnerów biznesowych, pracowników i konsumentów. W działaniu opieramy się na wiedzy i kilkunastoletnim doświadczeniu, zaufanych podwykonawcach a także własnym zapleczu technicznym.

Miejsca eventowe


konsulting i marketing online

Doradzamy hotelom oraz innym miejscom eventowym jak przygotować swój obiekt i ofertę do oczekiwań zleceniodawców wydarzeń. Angażując potencjał naszych ekspertów wspieramy sprzedaż oraz działania wizerunkowe i marketingowe w Internecie.

Media


EventMapa.pl Twój przewodnik po eventach

Portal Branży Eventowej

EventMapa.pl jest Portalem Branży Eventowej, łączącej przedstawicieli: Organizatorów eventów, Miejsc eventowych oraz Podwykonawców. Serwis jest źródłem wiedzy, wymiany doświadczeń a także wsparciem sprzedaży dla osób i firm działających na rzecz Zleceniodawców wydarzeń.dodaj podmiot do walizki
Dane kontaktowe:

Adres:ANDRIUS
ul. OGRODOWA 1/25, 17-100 BIELSK PODLASKI
Tel. kom.:503155608
Adres e-mail:andrzej@eventmapa.pl
Strona www:www.andrius.pl
Obszar działania:Polska i zagranica

Zdjęcia:
 

Lokalizacja:

Opinie użytkowników:
 • Dziękuję za wspólne zorganizowanie spotkania, było bardzo dobrze. Mam
  nadzieję, że z Waszej strony także jest wszystko ok. Pozdrawiam i do następnego razu.

  Daniel Chomicki
  Prezes Zarządu ARANDO Sp. z o.o.Aby dodać opinię należy się zalogować.


 


Zapowiedzi
powrót do góry ↑

Organizacja konferencji

© eventmapa.pl All rights reserved.

realizacja:Agencja Interaktywna zets.pl
Katalog firm

W naszym katalogu znajduje się 3067 firm z branży! Dołącz do nas!

Partnerzy
 • SBE
  Stowarzyszenie Branży Eventowej, nowa organizacja mająca na celu zintegrowanie środowiska branżowego, wypracowanie standardów współpracy oraz edukację branży eventowej.
 • Strony internetowe
  Najlepszą wizytówką dla Agencji zets.pl, którą z przyjemnością możemy Państwu polecić jest to jak wygląda i jak działa nasz wortal EventMapa.pl
 • Blog
  Blog prowadzony przez Rafała Mrzygłockiego z firmy Aram, dotyczy głównie oprawy audio-wizualnej imprez oraz programów TV, polecamy.
 • SOIT
  Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel to organizacja zrzeszająca profesjonalistów, których wspólnym celem jest propagowanie wiedzy o incentive travel.
 • HR Standard
  HRstandard.pl to portal skierowany do profesjonalistów zainteresowanych szeroko rozumiana branżą HR. To rzetelne źródło informacji o rynku pracy i sprawdzonych metodach zarządzania zasobami ludzkimi.
 • Marketingowiec
  Marketingowiec.pl to serwis skierowany do osób zawodowo związanych z obszarem marketingu, sprzedaży, mediów oraz public relations.
 • Event
  Targi Event to prezentacja produktów, technologii, usług i kompleksowych rozwiązań dla organizacji koncertów, konferencji, wydarzeń sportowych, kulturalnych i innego rodzaju eventów.
 • Sale biznesowe
  SaleBiznesowe.pl to ogólnopolski portal zawierający kompleksowe informacje o obiektach, w których można zorganizować konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, ale także bankiety.
 • GCB
  Gdańsk Convention Bureau to miejskie biuro kongresów.Głównym zadaniem GCB jest promocja Gdańska i Regionu, jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w regionie.
 • ITM
  W dniach 24-26 stycznia 2013 roku w Centrum Expo XXI w Warszawie odbędzie się III edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych ITM Warsaw.
 • Miejsca
  Miejsca godne polecenia to multimedialny informator turystyczny.
 • Pure Mind
  PureMind to szkolenia specjalistyczne na najwyższym poziomie, oparte o rzetelną wiedzę i doświadczenie najlepszych w Polsce ekspertów i praktyków biznesu.
 • www.eventplatforma.pl
  www.eventplatforma.pl to platforma informacyjna w całości dedykowana branży event. Głównym założeniem serwisu jest dostarczanie informacji oraz promowanie krajowych usług eventowych.

Polecamy: imprezy integracyjne dla firm imprezy firmowe incentive organizacja eventów organizacja imprez firmowych organizacja konferencji